Skip to main content

6. školní ples

 

Večer plný hudby, tanečních vystoupení a zábavy si opět po roce přišli užít žáci a žákyně ZŠ Švihov se svými rodiči, kamarády a přáteli v pátek 8. 11. 2019, kdy se konal v pořadí již 6. školní ples.

S přáním pěkné zábavy a společných zážitků ples zahájil pan ředitel Jakub Topinka. Slavnostním předtančením otevřela taneční parket skupina Smile vedená paní Štěpánkou Jílkovou. K tanci hrála kapela Asfalt, která navodila tu správnou plesovou atmosféru. Se svými vystoupeními se postupně v sále vystřídaly folklorní soubor Šumava a taneční skupina MARTY DANCE z Klatov. Příjemným zpestřením večera byla tombola, soutěž s balonky a možnost focení ve fotokoutku FOTOFOFR.

Vymezené čtyři hodiny uběhly neuvěřitelně rychle, atmosféra byla skvělá, návštěvníci ocenili pestrou nabídku melodií, žánrově různorodá předtančení i příjemné prostředí.

Za to vše děkujeme členům Spolku rodičů a přátel ZŠ Švihov, zaměstnancům ZŠ Švihov, rodině paní Petelíkové, účinkujícím souborům a samozřejmě všem dětem i dospělým, kteří přišli svou účastí ples podpořit.

Těšíme se za rok na shledanou.