Skip to main content

Napište nám

Zde je prostor pro Vaše dotazy, připomínky a nápady.

Vložit nový příspěvek

  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
CAPTCHA
Z důvodu zabezpečení je vyžadováno vyplnění následujícího pole
   ____   _   _   _____    ___  
/ ___| | | | | | ____| / _ \
| | | | | | | _| | (_) |
| |___ | |_| | | |___ \__, |
\____| \___/ |_____| /_/
Opište kód zobrazený pomocí jednoduchých znaků
Anonym

Dobrý den,
zajímalo by mě, proč nejsou zveřejněny fotky z olympijského dne a z posledního školního dne?
Předem děkuji za případnou odpověď.

Milý ANONYME,
přestože na nepodepsané příspěvky většinou nereaguji, odpověď na Tvůj dotaz by mohla zajímat více lidí, udělám tedy výjimku. Průběh olympijského dne 1. stupně zaznamenaný není. Fotky z olympijského dne 2. stupně jsou připravené a budou co nevidět ve školním albu. Poslední zvonění odcházejícím žákům bylo vyfoceno na zapůjčený přístroj, jeho majitel bohužel dosud fotky nedodal - snad zapomněl, nebo má o prázdninách jiné starosti...
S přáním krásného léta,
V. Bauerová

Jaroslava Suchá

O jarních prázdninách je škola zamčená.
V prostorách školy bude prováděn úklid. V kanceláři bude v pondělí a v úterý paní účetní.
Telefon do kanceláře je 376383255. Zavolej si a pokud bude paní účetní přítomna, otevře ti.
Příště ti doporučuji dotaz podepsat.
Jaroslava Suchá

Žák

Dobrý den,
je o jarnách prázdninách otevřená škola? Nechal jsem si minulý týden ve škole sportovní věci, které bych si potřeboval vyzvednout.
Předem děkuji za odpověď.

Nikol Kutíková

Dobrý den,
měla bych zájem o koupi školních židlí. Jsou ještě k dispozici?
Předem děkuji za odpověď. Kutíková

Ano, židle jsou k dispozici. Zavolejte na telefon 376393367, domluvíme podrobnosti.
Jaroslava Suchá

Žákyně

Dobrý den,
od kolika hodin ( ráno ) je otevřen školní klub?

Školní klub je otevřen od 6 hodin ráno.

Žákyně

Dobrý den, zajímalo by mě, proč nejsou ještě uvedeny fotky z 3. školního plesu? Už je to docela dlouho a za tu dobu bych už mohly být dávno zveřejněné :( Nebo snad někdo nefotil? Myslím, že by to byla velká škoda, jelikož minulý rok se fotilo...

Milá žákyně,
snaha o focení byla, ale technická závada na fotoaparátu může za to, že oficiální fotografie z plesu nevznikly. Budeme rádi, pokud nám někdo fotografie ke zveřejnění poskytne.
J. Urbánková

Paul

Dobrý den,

Chtěli bychom vám nabídnout, pokud budete mít zájem o zážitek AFRICKÉ KULTURY pro děti i dospělé. Hrajeme ve Školách i Školních Družinách, na Festivalech, den Země, Den Děti, charitativní akce, soukromé akce atd.
Pokud budete chtít vidět více fotek najdete je na našem facebooku. Budeme rádi za Váš zájem.

S pozdravem

Bc. Paul Ndjadi Homeamba: +420 608 169 713
Email: emongo@seznam.cz
Facebook : emongo skupina
Web : www.emongo.eu

„JAMBO, HAKUNA MATATA "

Program trvá hodinu ,ale pokud je hodně žáku děláme to na dvakrát po hodině. Akce má cca hodinový program,který obsahuje :
1) prezentace o Africe se zaměřením na Kongo
spojené s diskuzí(otázky od studentu a naše odpovědi)
2) bubnování a zpěv afrických písní
3) africké tance se zapojením žáku i učiteli
(soutěž v tanci žáku)
4) vyhodnocení dvou nejlepších žáku soutěže v tanci a předání výhry

Ohlášený nácvik evakuace školy

Korektní jednání ze strany složek IZS a školy vůči žákům, učitelům i veřejnosti. Nepodceněná příprava a informovanost všech zúčastněných. Takto to mělo proběhnout na naší škole v prosinci 2015!!!

http://klatovsky.denik.cz/zpravy_region/tolstak-budou-ve-ctvrtek-evakuov...

Martina Beštová

Dobrý den, chtěla jsem jen napsat, že mě velice mzrí, že jste při fotografování vítězných družstev z florbalového turnaje zapomněli na kluky ze 4.B., kteří se také značnou měrou podíleli na tomto úspěchu a dále také, že můj druhý syn Zděněk nebyl ani jmenován v úvodní zprávě. Jako rodiče, který se zúčastnil celého víkendového turnaje mě to opravdu velice mrzí. Děkuji nashledanou Beštová M.

A.Š.

DOBRÝ DEN,
CHTĚLA BYCH SE ZEPTAT ZDA BY BYLO MOŽNÉ ABY DĚTI VE ŠKOLNÍ DRUŽINĚ VYUŽÍVALI DRUŽINU UVNITŘ A NEBYLI V ZIMNĚ VENKU.NAŠE DĚTI PŘIJEDOU DENNĚ ZE ŠKOLY UPLNĚ MOKRÉ A ZABAHNĚNÉ. V MOKRÉM OBLEČENÍ A BOTÁCH JSOU DENNĚ CCA 2 HODINY.Z TOHOTO DŮVODU JSOU POŘÁD NEMOCNÉ. VENKO JSOU ZA KAŽDÉHO POČASÍ I VE VELKÝCH MRAZECH.UVNITŘ BYLI OD ZAČÁTKU ROKU 3X.
DĚKUJI ŠILHAVÁ

Paul

Dobrý den,

Chtěli bychom vam nabidnout, pokud budete mit zajem o zážitek AFRICKÉ KULTURY pro deti i dospěli. Hrájeme v Škole i Školní Družině, na Festivalu, den Země, Den Děti, charitativní akce, soukroma akce atd. Kdyz potrebujete chtit videt vice fotek
najdete na našem facebooku.

Budeme radi za vas zajem.

S pozdravem
Bc. Paul Ndjadi Homeamba

608169713
www.emongo.eu
facebook : emongo skupina

" JAMBO, HAKUNA MATATA "

Bývalý žák i rodič

Dle zde uveřejněných názorů nemá vedení školy velkou podporu rodičů (tedy pokud jsou to ti, kteří zde uveřejňují příspěvky), ani já nejsem jejich sympatizant, ale kritizovat školu za provedení něčeho, co má vést ke zkvalitnění ochrany našich dětí nevidím jako opodstatněné a rozumné. Jako žák jsem byl vždy rád, že jsem se mohl takových akcí zúčastnit a že by to bylo v roce 2015 jiné, by mě přišlo divné, o čemž mě ujišťuje i syn, který má k věci totožný přístup. Buďme rádi, že má někdo zájem dělat prevenci a chtít být připraven na možnou realitu, která by asi měla mnohem fatálnější důsledky. Proto děkuji za provedení cvičení a doufám že si z něj zúčastnění vezmou to nejdůležitější!

žák z roku XY

Když čtu negativní komentáře, na toto cvičení a nácvik evakuace, které proběhli myslím si bez větších problémů, tak bych se chtěl pozastavit nad uvažováním některých z vás. Na této škole, kterou jsem také navštěvoval, je zvykem, že začátkem každého školního roku je "plánovaný nácvik evakuace" a s ním spojené pochodové cvičení. S tím ale žáci a personál jsou dopředu obeznámeni. Ale když si to v hlavě trošku srovnáte, tak tohle bylo cvičení, které zobrazovalo reálnou situaci a chování žáků a zaměstnanců, pokud by v budově vypukl opravdu požár a hrozilo nebezpečí. Mimochodem taková cvičení probíhají po celé české republice a nejedná se pouze o žáky základních a středních škol, ale jsou do nich zapojovány i mateřské školy. Chtělo by to, aby se každý sám za sebe nad tím zamyslel a uvědomil si co je vlastně správné. Děti sice utrpěli šok, ale v reálné situaci by to nebylo o moc lepší. Se zápornými komentáři počítám dopředu, ale záleží jen na nározu každého jedince.

Rodič

Zarážející je nejedno jednání paní ředitelky i její snaha různé problémy řešit "zametáním pod koberec". Dva souhlasné příspěvky rodičů ohledně zmíněného neavizovaného cvičení, které mělo za následek u některých dětí psychickou i fyzickou újmu a návštěvu lékaře, zavání spíše jakýmsi politikařením než znalostí reality.

rodič

jsem překvapen z negativní reakce některých rodičů,taková cvičení probíhají i jinde po republice včetně mateřinek a jsou podle mě velmi důležitá právě pro návštěvníky škol,aby věděli jak se zachovat v kritické situaci dnešního života.Vzhledem k dobrému zvládnutí organizace doporučuji opakovat.

také rodič

Musím oponovat rodičům, kteří zaslali příspěvek k požárnímu cvičení. Z vylíčení dcery soudím, že praxe dala žákům víc než teorie. Děkuji vedení školy, hasičům, učitelům i žákům za skvělé zvládnutí a jsem rád, že děti mohli poznat, že i v kritické situaci je nikdo nenechá na holičkách.

rodič

myslím že po dni 26.11. by si měla škola uvědomit, že v 1.patře je zvlněná podlaha.

Rodič

To co se včera stalo mi přijde na základní škole jako hloupost, navíc jsem se od syna dozvěděl, že nikdo z učitelů nebyl o akci informován. Jednoznačná nezodpovědnost ze strany vedení školy.Tato cvičení se konají převážně na středních školách. Prosím aby se to nadále neopakovalo. Děkuji.

Rodič

Za současného dění ve světě a politické situace zorganizovat jakékoliv evakuační cvičení spojené s efekty, aniž by děti byly upozorněny na skutečnost, že se jedná o cvičení a nic jim nehrozí, se jeví minimálně jako značná nesoudnost a nezodpovednost ze strany vedení školy.

Anonym

Mohli by jste prosím udržovat vaše stránky plno věci chybí (příklad: čas pozemků o prazdninách)

Webové stránky školy jsou pravidelně doplňovány o důležité informace. Například termíny pozemků lze najít na hlavní stránce v příspěvku "Úřední dny" pod nadpisem Pozemky (a pokud se žák písemně na nějaký termín přihlásil, mohl by si čas pamatovat?). Budeme rádi za návrhy ke zlepšení webové prezentace školy - můžeme si o tom promluvit např. na hodinách informatiky (což ostatně děláme při probírání tématu webových stránek). V. Bauerová