Skip to main content

Změna jízdních řádů

Upozorňujeme rodiče dojíždějících žáků, že od 16. 12. 2019 dochází ke změnám v jízdních řádech autobusů i vlaků.

Vánoční jarmark - poděkování

Vánoční jarmark

Adventní chystánky v MŠ Švihov

VÁNOČNÍ HRÁTKY …

Vánoční hrátky v jednotlivých třídách proběhnou

u Kuřátek a Koťátek v úterý 10. prosince 2019, u Hvězdiček ve středu 11. prosince  2019 a u Sluníček ve čtvrtek 12. prosince 2019, vždy od 15.30 hodin.

 

VELKÝ VÁNOČNÍ PŘÍBĚH …

Medaile z bazénu

Ve čtvrtek 21. 11. 2019 se zúčastnili naši žáci okresního přeboru v plavání. Své zastoupení jsme měli ve všech kategoriích.

Večer s knihou

Budu vám vyprávět o tom, co jsme dělali v pátek 11. října, kdy se konala dobrovolná akce pro páté ročníky „VEČER S KNIHOU“.

Jak pukaly ledy

Celoškolní projekt je koncipován jako oslava 30. výročí pádu železné opony a je rozdělen do tří částí. První z nich proběhla 15. listopadu jako projektový den pro 1. i 2. stupeň.

UPOZORNĚNÍ

Ve dnech 26., 27. a 28. 11. 2019 nebude ve škole přítomna paní účetní Hana Hájková z důvodu účasti na školení.

 

VELKÉ PODĚKOVÁNÍ.

Máme radost, že se 13. Martinská slavnost vydařila, ikdyž byla tak trochu "naruby".

Velmi děkujeme panu Poléfkovi za vedení průvodu na koni v roli sv. Martina, panu Suchému za ozvučení divadla, rodičům Vojtíka Runda za darovanou martinskou husu předem upečenou a naporcovanou, třídě Sluníček za mistrovsky sehranou legendu, všem maminkám a babičkám za napečené dobroty,paní Hránkové za výborný dýňový džus, kolektivu zaměstnankyň MŠ za přípravu celé akce a prodej teplých nápojů i husích porcí a obci Křenice za zapůjčení altánu.

Svatomartinská slavnost tak trochu "naruby".

Svatomartinská slavnost pořádaná Mateřskou školou Švihov se uskuteční ve čtvrtek 14. listopadu 2019 od 17. 00 hodin. Mimořádně se všichni sejdeme na nádvoří švihovského hradu, odkud nás sv. Martin odvede cestou osvícenou lampióny až na zahradu MŠ, kde  v amfiteátru zahrají děti známou legendu a pro všechny bude připraveno bohaté pohoštění. Samozřejmě dojde i na dražbu martinské husy. Letos jsme tuto cestu zvolili z toho důvodu, že nádvoří hradu je čerstvě oseto trávou a neměli bychom přístup k výstavní síni ani k toaletám. Možná, že vás tajemně osvícená zahrada MŠ příjemně překvapí.

Zahraniční zájezd Bamberg (5. – 7. 11. 2019)

 

Odměna za vítězství Jr. NBA v roce 2018.

V úterý 5. 11.  ve 12.30 hodin jsme vyjeli směr Rozvadov -  Norimberg. Tam jsme od 16.30 hodin hráli utkání Norimberg – ZŠ Švihov v hale Paul – Moor – Schule.

Syndikovat obsah